Mes mylime gėles, o jūs?
Vienijame tuos, kuriems rūpi floristika
Fotogalerija
Vestuvinių puokščių fotosesija Krikštėnų dvare
Artėjant vasarai – vestuvių sezonui - Lietuvos nacionalinės floristų asociacijos nariai surengė vestuvinių puokščių bei vestuvinio stalų dekoro fotosesiją.

Nors pagrindinis tikslas buvo pasiūlyti savo klientams daugiau įvairovės renkantis vestuvines puokštes ar stalo dekorą, visi fotosesijos dalyviai džiaugėsi galimybėmis pasidalinti idėjomis tarp bendraminčių.  Ir ne veltui – į renginį Ukmergės rajone gegužės 16-tąją suvažiavo didžioji dalis geriausių floristų Lietuvoje – iš Vilniaus, Kauno, Telšių, Prienų, Alytaus, Anykščių, Biržų, Marijampolės, Šakių, Švenčionių ir Ukmergės. Renginyje netrūko gražių nuotakų, geros nuotaikos ir svarbiausia – gražių darbų.

Lietuvos nacionalinės floristų asociacijos vienas pagrindinių uždavinių –  profesionaliosios floristikos ugdymas Lietuvoje, todėl ateityje žadama ir daugiau tokių renginių.

IPM 2012 - Best of Anthurium Unlimited IPM 2012 - kasmetinėje tarptautinėje augalų, floristikos įrengimų ir pardavimų skatinimo parodoje vykusiame šou "Best of Anthurium Unlimited" buvo stengiamasi atskleisti šios gražios, ilgai išsilaikančios, seksualios gėlės - anturio grožį. Šiame albume rasite penkių floristų Victoria Salamon, Stefan Bohnenberger, Kathrin Gollner, Lana Bates ir Marijaus Gvildžio darbų nuotraukas
Asociacijos narių žvakidės Žiemos puokštė 2011 Asociacijos narių žvakidės Žiemos puokštė 2011
Urnų dekoras ir atminties floristika 2011 m. rugsėjo 22 d. Lietuvos Nacionalinė Floristų Asociacija organizuotame visuotiniam asociacijos narių susitikime buvo surengta ir urnų puošimo bei atminimo floristikos paroda. Parodoje buvo diskutuota apie šiuolaikines tendencijas urnų puošime, atminimo bei užuojautos puokščių daryme.
Daugiau nuotraukų ieškokite asociacijos facebook puslapyje
Asociacijos narių vestuviniai darbai Vestuvinių darbų nuotraukos reprezentuoja mūsų narių floristinius sugebėjimus
18 items total 1  2  3